Kruszarka BAT BB 110 TD w regionie Świętokrzyskim

Dnia 22.01.2013 przeprowadziliśmy uruchomienie kolejnej w ostatnich miesiącach kruszarki BAT w województwie świętokrzyskim. Jest to uniwersalny model BB 110 TD zamówiony przez Klienta z opcją podwozia Dolly dla łatwego, bezproblemowego transportu kruszarki.

Kruszarka BB 110 TD jest to najbardziej zaawansowana konstrukcja firmy BAT wśród mobilnych kruszarek, tej nie mających sobie równych na rynku marki.

Wlot 1100 x 650, najwyższej jakości produkcja i materiały z Niemiec, dogodne rozwiązania konstrukcyjne pozwalające na uniwersalne użytkowanie maszyny (stabilność i wytrzymałość przy kruszeniu kamienia polnego, łatwość obsługi i niezrównane możliwości przy najcięższym materiale zbrojonym) zadecydowały o wyborze naszej maszyny spośród licznej konkurencji.

Podczas uruchomienia maszyny oprócz serwisu producenta towarzyszyła nam współpracująca z nami firma Lizards, zajmująca się profesjonalnym serwisem maszyn w całej Polsce poprzez swoje 10 oddziałów. Dzięki współpracy z naszym partnerem serwisowym mamy pewność, że każdy nasz Klient wraz z zakupem maszyn oraz części otrzymuje "w pakiecie" najwyższej klasy serwis z natychmiastową reakcją. Firma Lizards to ponad 20-sto letnie doświadczenie w branży. Działając wspólnie pewni jesteśmy najwyższej obsługi dla Klientów ze strony PHU PLANT jak i LIZARDS. Lizards to profesjonaliści, którzy działają w oparciu o swoją wiedzę i doświadcznie jako inżynierowie z olbrzymim doświadczeniem.

Życzymy zdowolenia z użytkowania naszemu Klientowi, jednemu z liderów swojej branży w regionie!