KRUSZARKA BAT BB 100 KOLEJNY RAZ WYGRYWA Z KONKURENCJĄ

Dnia 28.11.2012 w woj. Świętokrzyskim w Sandomierzu dostarczona i uruchomiona została kolejna z niezawodnych i najmocniejszych kruszarek mobilnych na rynku: BAT BB 100 T/1 Jest to następna maszyna z ponad 50-ciu już pracujących w Polsce.

Kruszarka BB 100 to maszyna idealnie sprawdzająca się nie tylko w kamieniołomach ale przede wszystkim w pracach recyklingowych. Maszyna ta jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o pracę na ciężkim materiale zbrojonym. 

Specjalna konstrukcja i najlepsze rozwiązania z górnictwa gwarantują płynną pracę przy najcięższym materiale, gdzie inne maszyny mówią "stop".

Klient decydując się na kruszarkę BAT BB 100 kierował się nie tylko najlepszymi rozwiązaniami technicznymi ale też solidnością budowy oraz bezawaryjnością maszyny, kórej wszystkie komponenty pochodzą z Niemiec, gdzie też jest w całości wykonywana.

Dodatkowo kruszarki BAT cieszą się najwyższą wartością odsprzedażową, choć ze względu na ich niezawodność i satysfakcję Klientów nie ma ich praktycznie na rynku wtórnym.

Przy uruchomieniu obecny był też sam producent oraz zespoły serwisowe zarówno producenta jak i nasz.

Życzymy zadowolenia z użytkowania!