Maszyna Keestrack dla wygody i oszczędności - dostawa przenośnika mobilnego 10-23

Dnia 23.03.2015 do naszego Klienta z województwa Pomorskiego dostarczyliśmy mobilny samobieżny przenośnik taśmowy renomowanego producenta KEESTRACK. Model 10-23 pozwala na hałdowanie urobku na pryzmę do wysokości prawie 10 m, co pozwala na zgromadzenie przy obracaniu przenośnika w zakresie 180 stopni na jednej hałdzie do 15.000 ton materiału! Przenośnik KEESTRACK (długość 23 m!) zużywa średnio 6 l oleju napędowego na godzinę. To wszystko m. in.dzięki doskonałej konstrukcji i komponentom jak silnik Deutz 31,5 kW oraz hydraulika Sauer Danfoss z unikalnym systemem stosowanym przez KEESTRACK - load sense hydraulic, dopasowującą pracę maszyny do faktycznego obciążenia.

Dzięki przenośnikowi KEESTRACK 10-23 wyeliminowana z pracy pozostaje praktycznie całkowicie ładowarka, co sprowadza się do oszczędności do ok. 200 l paliwa na dzień! Chronimy środowisko oraz wymiernie obniżamy koszty Klienta. Inwestycja zwraca się tym samym wyjątkowo szybko, jednocześnie usprawniając pracę na placu budowy lub kopalni.

Szczęśliwemu nabywcy życzymy zadowolenia z eksploatacji oraz czerpania dalszych korzyści ze stosowania niezawodnych i najlepszych w swojej klasie maszyn KEESTRACK!

W najbliższym czasie realizujemy kolejne zamówienia na maszyny, o czym na bieżąco będziemy informować.