O firmie


 


PLANT Maszyny i Części to oficjalny dystrybutor maszyn do obróbki kruszyw - światowych liderów branży. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno maszyny mobilne jak i stacjonarne. Na rynku polskim reprezentujemy dumnie takie uznane marki jak:

KEESTRACK

TRIO

GIPO

ZEMMLER

Nasz zespół to grupa specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży. Zwykliśmy mawiać "nie dostarczamy samej maszyny, a kompletne rozwiązanie", dzięki czemu nasi Klienci są w pełni zadowoleni z doboru i konfiguracji maszyn/technologii, które im oferujemy.

Nasi dostawcy to producenci stawiający przede wszystkim na jakość produktu. To czyni tę znaczącą róznicę, dzięki której szczycimy się coraz większymi sukcesami na coraz bardziej wymagającym rynku polskim.

Bardzo duży nacisk kładziemy na obsługę posprzedażową, aby zapewnić ciągłą pracę dostarczanych przez nas maszyn. Bliskość naszych dostawców oraz ich bogate zaplecze przekuwamy na dodatkowy atut w wyborze naszej oferty. Lokalizacja głównej fabryki Keestrack w Czechach, niedaleko polskiej granicy i europejskiego magazynu centralnego wraz z centrum serwisowym gwarantuje najwyższą jakość obsługi posprzedażowej oraz serwisu.

Zapraszamy do współpracy!